Академик З. Алдамжар атындағы Қостанай әлеуметтік-техникалық университеті Сізге өзінің құрметін білдіреді және 2023 жылғы 5-6 желтоқсанда университеттің негізін қалаушы академик Зұлқарнай Алдамжарды еске алуға арналған «Индустрия 5.0» тұжырымдамасын іске асыру шеңберінде экономика мен әлеуметтік саланың прогрессивті дамуы» халықаралық ғылыми-практикалық конференциясына қатысуды ұсынады.

Біз қазіргі қоғамның ең өзекті мәселелерінің бірі – Цифрлық технологиялар мен адам қызметінің үйлесімі, машиналық және тірі интеллектті біріктіру туралы зерттеуді жалғастырамыз. Конференцияның мақсаты қоғамның қазіргі заманғы сын-тегеуріндерін, тұрақты, адамға бағытталған өміршең өнеркәсіп пен қызмет көрсету саласына көшудің қозғаушы күші ретінде зерделеу болып табылады, бұл қоғамның алдағы көптеген онжылдықтарға арналған әлеуметтік-экономикалық және мәдени даму стратегиясының негізі болуға тиіс. Халықаралық конференция ZOOM платформасында on-line және off-line форматында өткізіледі.
Конференция жұмысы келесі секциялар бойынша жоспарлануда:
Бөлім 1. Өнеркәсіп саласындағы инновациялық әдістер мен технологиялар.
Бөлім 2. Көлік және логистика саласындағы инновациялық-коммуникациялық технологиялар.
Бөлім 3. Білім беру жүйесіндегі заманауи әдістер мен технологиялар.
Бөлім 4. Қазіргі жағдайда денсаулық сақтаудың прогрессивті дамуы.
Бөлім 5. Қаржы саласындағы жасанды интеллект әдістері мен технологиялары.
Бөлім 6. Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы инновациялар.
Конференция материалдары ғылыми мақалалар жинағы түрінде жарияланады.
Жариялауға арналған мақалалар қазақ, орыс немесе ағылшын тілдерінде ұсынылады. Мақаланың көлемі әдебиеттер тізімін, кестелер мен диаграммаларды ескере отырып, 7 беттен аспауы керек.
Мақала келесідей рәсімделуі керек.
Бірінші бетте мақаланың атауы (Кіші қаріп), бір интервалдан төмен Тегі, Аты, Әкесінің аты (кіші көлбеу қаріп), 1 интервалдан төмен – ұйымның атауы, бір жол шегінгеннен кейін бір интервалдан кейін талаптарға сәйкес ресімделген мәтін көрсетіледі. Бет параметрлері: жоғарғы шеті - 2 см, төменгі жағы - 2 см, сол жағы - 3 см, оң жағы – 1,5 см.Times New Roman шрифті, қаріп өлшемі-14 pt. Жоларалық интервал бір, абзацтық шегініс - 1,25 см, кітап бағдары; колонтитулдарсыз және Беттерді қоюсыз; мәтін ені бойынша жасалған, автоматты түрде тасымалдауға қатаң тыйым салынады. Мәтіндегі формулалар оң жағында дәйекті түрде нөмірленуі керек (1,2,3 және т.б.). Олардың астында белгілердің толық декодталуы келтірілген.
Конференцияға қатысу үшін 2023 жылғы 20 қарашаға дейін мақаланың мәтінін және нысан бойынша өтінімді ұсыну қажет:
• Толық аты жөні
• Ұйымның, ЖОО-ның, ҒЗИ-ның атауы, жұмыс мекенжайы, телефоны
• Лауазымы
• Ғылыми дәрежесі, атағы
• Конференция тілі-қазақ, орыс, ағылшын.
Ұйымдастыру комитетінің мекен-жайы: 110010 Қостанай, Қобыланды батыр даңғылы, 27, академик З. Алдамжар атындағы ҚӘТУ, каб. № 404, телефон - (87142) 553813 (138), 554644, e-mail: Бұл электронды пошта мекен-жайы спам-боттардан қорғалған. Көру үшін сіздің браузеріңізде JavaScript қосулы тұруы тиіс..

Қабылдау комиссиясы: