Ө.А.Байқоңыров атындағы Жезқазған университеті Т.Ф.Горбачев атындағы Кузбасс мемлекеттік техникалық университетімен бірлесіп, сіздерді «Ғылым мен білімдегі инновациялар» тақырыбындағы XXIII Халықаралық Байқоңыр оқуларының жыл сайынғы жұмысына қатысуға шақырады.

Конференция жұмысы келесі бағыттар/секциялар бойынша ұйымдастырылады:
- техника және технология;
- педагогика және психология;
- экономика және құқық;
- экология және жер қойнауын пайдалану.
Конференцияның жұмыс тілдері: қазақ, орыс, ағылшын.
Конференция 2023 жылдың 1 желтоқсанында өтеді.
Конференцияны өткізу форматы – бетпе-бет, ZOOM-сессияға баяндамамен қатысуға болады.
Конференция өтетін орын:
"О. А. Байқоңыров атындағы Жезқазған университеті" акционерлік қоғамы (Жезқазған қаласы, Байқоңыров көшесі, 123-үй), академик О.А. Байқоңыровтың аудиториясы.
Конференцияға қатысу үшін өтінімді және қоса берілген талаптарға сәйкес ресімделген баяндаманың мәтінін ұсыну қажет.
Төлем бапты ұйымдастыру комитеті қарағаннан кейін жүргізіледі.
Конференцияға қатысу нысандары мен шарттары:
1. Баяндама жасау және оны жариялау.
2. Тыңдаушы ретінде қатысу (баяндамасыз).
3. Баяндаманы жариялау (сырттай қатысу).
Конференцияға қатысуға Қазақстан Республикасы және ТМД елдері университеттерінің, алыс шетелдердің профессорлары, ғылыми қызметкерлері, профессорлық-оқытушылық құрамы, докторанттар, аспиранттар мен магистранттар шақырылады.

Ақпараттық хатты жүктеп алу

Қабылдау комиссиясы: